Durmstrang Enstitüsü

Durmstrang Enstitüsünün Sihirli Kapıları Aralanıyor

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Victor Krum

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Victor Krum   Cuma Mart 28, 2008 11:24 am

İsim:Victor Krum

sihirsel soy:safkan

asa:

fiziksel betimleme:Uzun boylu, Kısa siyah saçlı, yüz hatları belirgin, kaslı

Kişiliği: Sportif , zeki ama çalışmıyor , kızları etkileyen bir konuşma tekniği var
ailesi ve yaşamı:
ailesi safkan ve zengindir .ailesi o küçükken öldürüldü. Emilie Karkaroff tarafından bir ölüm yiyen olarak yetiştirildi.sonrada durmstrangtan kart gelince durmstranga geçti

Örnek rp :

Eski taş parkelerle döşeli dar sokakta gece yarısına dakikalar kala garip bir "Pop!" sesi duyuldu... Karanlık gecede sokak lambasının zayıf ışığında aydınlanan sokakta aniden oluşan beyaz duman bulutu saniyeler içinde yok olup gitti...

Muggleların görmeden yanından geçip gittikleri Çatlak kazanın karşısındaki binaların arasında beliren karanlık silüet ağır, kararlı ve sakin adımlarla hana doğru ilerledi. Sanki yürümüyordu da süzülüyordu havada adeta... Bir hayalet gibi... Siyah ve yere kadar uzanan siyah bir pelerin giymiş olan hayaletimsi silüet başını da pelerininin guguletasıyla örmüştü. Karanlıkta tamamen farkedilmez olabilcek kadar iyi gizlenmişti pelerinin altındaki şey...Ufak bir ayrıntı dışında hiç bir kusur yok gibiydi. Guguletanın altında parlayan iki yeşil noktacık...

Derken pelerinli silüet kapıya ulaştı ve durdu. Hiç kıpırdamadan, rüzgarı bile durdurmuşçasına orada durdu... Birşeyleri dinliyor, anlamaya çalışıyor gibiydi. Derken çok ani ve seri bir hareketle elini cüppesinin içine sokup oradan bir asaı çıkardı. Beyaz, uzun ve ince parmaklı el, bir kızın elleri kadar narin görünüyordu... Kusursuz bir zerafetle tutuyordu asayı...Arakasını döndüğünde hiç birşey olmadığını görmüştü ama sanki az önce orada biri varmış gibi geliyordu ona hala...

Zümrüt yeşili gözleri ilk kez bu kadar donuk bakıyor gibiydi... Her zaman canlı ve parlak ışıklar saçan o güzel gözler, bu akşam bir buz gibiydiler; buna rağmen ışık saçtıklarından şüphe yoktu... Orada duraksadığı son bir kaç saniyede yaşadıklarını düşünmüştü... Neden bir yıldır rahata erişememişti... İlk önce koruması gereken birşeyi çalmakla suçlanmış, daha sonra suçsuzluğu anlaşılıp gmrevi ona iade edilmişti. Bunun hemen ardından vampirlerle uğraşmış ve uzun bir iyileşme sürecinin ardından önce Durmstrang'da sonra da ülke dışında görevlendirilmişti... Görevden dönmüş biraz dinlenip tekrar bir göreve gönderilmişti. Sorunlar hiç bitmiyor diye düşündü.

Meleğimsi elini kapının koluna uzattı ve gıcırdayarak açılan kapıdan içeri girdi... Aynı şekilde gıcırdayan tahta zeminde yavaş adımlarla yürüyerek (süzülürcesine) merdivenlere yöneldi. Barmen onu görmüş ve hemen hizmet için ona yönelmişken Victor yeşil gözleriyle bir kez barmene baktı ve her şeyi anlatmaya yetti bu... Victor işini yalnız halledip gidecekti.

Merdivenlerden yukarı çıktı ve odasının oldu yöne doğru gitmeye başladı. Kapıya geldikten sonra gerekli büyülü sözleri söylemeye başladı ve mühürleri, tılsımları bir bir kaldırdı. Küçük bir hareketle odanın kapısını ardına kadar açtı ve içeri baktı. Karanlıktı, hiçbir şey görünmüyordu. Basit bir asa hareketiylr bunu da hallettikten sonra odaya girdi. bu kez her şey geçen seferkinden daha korunmuşa benziyordu. Gene de bir kaç kez "Aklapakla!" diye fısıldadıkta sonra oda çok daha iyi görünür diye düşündü ve hemen uyguladı...

Odada duran küçük dolbın en alttaki çekmecesini açtı ve çekmeceyi karıştırmaya başladı. O kadar karışıktı ki çekmece aradığını bulamayacağını çabuk anladı ve umutsuzca "Acio yüzük!" diye bağırdı. Hiçbir şey olmamıştı. Çünkü aradığı yüzük özel bir yüzüktü ve büyüler bu yüzükte işe yaramazdı. Tam umudu kesecekken odada ki yeşil noktalara bir yenisi katıldı...

Aradığı tam olarak parmaklarının arasındaydı şimdi...Zümrüt bir yüzüktü bu...Cecilia'nın cansız parmaklarından aldığı yüzük...Cecilia ile yaptıkları düelloda Cecilia kendi yaptığı ölümcül lanetin geri tepmesiyle ölmüştü... Cecilia ile elleri hemen hemen aynı oluğundan yüzüğün parmağına uyacağından emindi. Alıp hemen parmağına geçirdi yüzüğü ve o an artık istediğini aldığının farkındaydı. ne acı bir son diye düşündü:
"Beni öldürmek için yaptığı oyunda kendi sonuna ulaştı...".

En son Victor Krum tarafından Cuma Mart 28, 2008 2:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Avril L. Malfoy
Süzülen Yılanlar 1. Sınıf Öğrencisi

Kadın
Asan : ~Cesaretin Işığı~
Savaş Tarafın : Zay başkanı
Rp Sevgilin : Lucius Malfoy

MesajKonu: Geri: Victor Krum   Cuma Mart 28, 2008 11:26 am

Süzülen yılanlar.Kilit.

büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce,
gözlerim yandı kavruldu.
Bir avuç kül oluverdim,