Durmstrang Enstitüsü

Durmstrang Enstitüsünün Sihirli Kapıları Aralanıyor

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Olanlardan Sonra..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:00 am

Emilie en huzur bulduğu yere , yasak ormana gidiyordu. Burda ona tehlike yoktu. Bu ormandaki birçok canlı onu sever , sevmekten çok korkardı..
Ayın loş ışığının aydınlattığı düzlükte sessizce ilerledi. Ayağının altındaki çimenler eziliyor , ıslak ve huzur dolu kokular yayıyorlardı. En sonunda zifiri karanlık ormana adımını attı. Geriye baktığında kimseyi görmedi , Çığlıklar , uğultular onu huzurdan daha çok yatıştırıyordu. İleride bir cansararın ona doğru geldiğini gördü , ''Lumos'' deyip yüzünü aydınlattı. Cansarar Karanlık Lady'i görünce hemen ortadan kayboldu. Buranın derinliklerinde bir klübe vardı. Oraya doğru ilerlemeye koyuldu.
Her adım attığında toprak eziliyor , gelenden rahatsız olan hayvanlar geriye doğru kaçıyordu. Buda Emilie'nin yüzündeki gülümsemeyi kahkahaya dönüştürüyordu. Sadece bir hayvan vardıki bu ormanda ondan korkmazdı , ama oda artık karanlık Lady'e yaklaşmaktan acizdi. Karanlığın kokusunu içine çekmek için durdu ve derin bir nefes aldı..
Avril L. Malfoy
Süzülen Yılanlar 1. Sınıf Öğrencisi

Kadın
Asan : ~Cesaretin Işığı~
Savaş Tarafın : Zay başkanı
Rp Sevgilin : Lucius Malfoy

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:04 am

Avril,çıkıştan beri Emilie'yi izliyordu.Önce yasak ormana,sonrada bir klubeye yürümeye başlamışlardı.Avril içinden:
-''Acaba nereye gidiyor'' diye düşünürken,bir yandan da hızlı hızlı yürüyen Emilia'ya ayak uydurmaya çalışmaktan yorulmuştu.
En sonunda kalın kökleri olan bir ağaca takıldı ayağı.Yüz üstü düşmüştü.Haifiçe kafasını kaldırdığında ona doğru eğilen bir el gördü.Birden telaşa kapıldı içten içe.
-''Olamaz'' dedi içinden.
Kullanıcı profilini gör http://hogwartsrp.all-forum.net/index.htm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:11 am

Emilie bu duruma gıcık olsada eski arkadaşına elini uzattı. '' Elimi tutmazsan rahat kalkacağını sanmam !'' dedi. '' Gittiğim yer ilginç değil .Bir zamanlar babamın gittiği sıradan bir yer işte. Zaten sen Zay'a kurban olmak gibi bir hata işlemeseydin buraya yolun başından berarber gelirdik.'' dedi. Aslında çok sinirlenmişti. ''Beni böyle takip etmen de çok kibar bir davranış. Dumbledore size aydınlık zırvalığı gösterirken bu akına gelmemiş heralde.'' demeden de geçemedi..
Avril L. Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:17 am

'' Elimi tutmazsan rahat kalkacağını sanmam !'''' Gittiğim yer ilginç değil .Bir zamanlar babamın gittiği sıradan bir yer işte. Zaten sen Zay'a kurban olmak gibi bir hata işlemeseydin buraya yolun başından berarber gelirdik.' ''Beni böyle takip etmen de çok kibar bir davranış. Dumbledore size aydınlık zırvalığı gösterirken bu akına gelmemiş heralde.'' demeden de geçemedi..
Avril,sinirle Emilia'nın gözlerinin içine baktı.Ve,kendisine uzanan eli serttçe itti.
-''Ben seni takip etmiyordum ki''
dedi ayağa kalakarken.Aslında,yalan olduğuda ses tonundan belliydi.Bunu fark edince,başını öfkeyle yukarı kaldırdı:
-''Tamam,ettim.Ama sadece aptal bir hata daha yapmanı engellemek içindi''
dedi.Üzerindeki otları topluyordu
-''Ne olursa olsun''
dedi kelimelere bastıra bastıra.Bir anlık duraksamadan sonra devam etti:
-''Sen benim geçmişteki en yakın arkadaşımsın.Kısa sürede istediğin mevkiye ulaştın,tebrikler''
dedi hafif sahte,ama çoğunluklada samimi bir tonla.Onun en büyük hayalinin ölüm yiyen lady'si olmak istediğini biliyordu.Elini küçükken bulanıklarla kavga ettiği zaman yaptığı gibi beline koyarak devam etti.
-''Ama bende istediğim mevkiideyim''
dedi tehditkar bir tonla.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:21 am

'' Mevki istediğin mevki hayatım ama seçimler aynı mı bilemem? Sen bizi üç kuruş zevk için sattı. Aldığın zevk de bize asanı doğrultmak!'' dedi. Öfkeyle herzamanki alaycı tonuyla tabi, pis pis sırıttı. Gözlerini devirerek arkasını döndü ve bataklığa benzer balçık'ın üzerinde yürümeye devam etti.
Avril L. Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:28 am

'' Mevki istediğin mevki hayatım ama seçimler aynı mı bilemem? Sen bizi üç kuruş zevk için sattı. Aldığın zevk de bize asanı doğrultmak!''
Emila gitmeye başlamıştı.Avril,önce onu durdurmak için asasına yeltendi.Ancak,az önce söylenenler aklına gelince:
-''Emilia,dur! Ben doğru olanı yaptım.İnsanları ağlatmanın,öldürmenin doğru olmadığının farkına vardığımdan yaptım bunu.''
Br yandan da onun ardından koşuyordu.Kolundan tuttu ve durdurdu.
-''Senin tarafın acımasız,kötü.İnsanları yargılamadan hüküm veriyor''
dedi yere bakarak.Gözlerinden pıtır pıtır yaşlar dökülüyordu.
-''İnsanlar ölmeyi hak etmez.Ama ölüm yiyen olsaydım ve her gün birini öldürseydim,kendi vicdanımla başa nasıl çıkabilirdim?''
dedi tekrar kaldırıp başını,Emilia'nın gözlerinin içine baktı.Yarı sabırsızlık,yarı öfke vardı bakışlarında.Hala sıkı sıkı Emilia'nın kolunu tutuyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:37 am

Emilie'nin yüzündeki kötü gülümseme gitti.Donuk , öfkeli bakışlarla . ''Küçükken başlarda babam herşeyimdi , sonra babamın Voldemort'a sadık olmasından utandım. Okulda herkes onun hakkında zalim dedi. Utandım , hep utandım..'' Sonra omuz silkip bir kahkaha attı , '' Ondan sonra adaletli seherbazlar , Ollivanders'in asa dükkanının önünde boş ve dar sokakta onu öldürdü. O gün ben zay'a lanet ettim. '' dedi ve ''Ellerini üzerimden çek elinle tuttuğun asanda arkadaşlarımın ruhu bulaşmış durumda..'' diye ekledi..
Avril L. Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:44 am

''Küçükken başlarda babam herşeyimdi , sonra babamın Voldemort'a sadık olmasından utandım. Okulda herkes onun hakkında zalim dedi. Utandım , hep utandım..'' '' Ondan sonra adaletli seherbazlar , Ollivanders'in asa dükkanının önünde boş ve dar sokakta onu öldürdü. O gün ben zay'a lanet ettim. '' ''Ellerini üzerimden çek elinle tuttuğun asanda arkadaşlarımın ruhu bulaşmış durumda..''

Avril nasıl cevap vereceğini iyi biliyordu.Tıpkı Emilia'nın yankısı gibi:
-''Küçükken ailem herşeyimdi.Sonra onların Dumbledore'a sağdık olmasından utandım.Sen hariç hiç bir arkadaşıma söylemedim,utandığım için.Utandım,hep utandım.Ve sonra,arkadaşlarım,abilerim deyip sevdiğim kişiler ailemi katletti.Her parçayı bir yerde buldumO günden sonra ölüm yiyenlere lanet ettim.Nasıl,bunu bilmiyordun demi.Şu an elimi çekiyorum çünkü tuttuğum kişinin asasında ailemin ruhu var'' dedi ve nefretle elini indirdi.
Avril emindi,Emilia,onun bunu yaptığını bilmediğini sanıyordu.Ama Avril herşeyi biliyordu.

büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce,
gözlerim yandı kavruldu.
Bir avuç kül oluverdim,
külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için
hiçbir şey istediğim yok.
Şeker bile yiyemez ki
kâat gibi yanan çocuk....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:51 am

Emilie sırıtarak ''Bu bir savaş tatlım ,kasmamalısın. Ama eğer birgün karşıma çıkarsan emin ol eski dostun sana asla lanet yollamaz.. Herşeyim ama içimde bilmediğin birşey var oda duygusuz olmadığım. Şimdiye kadar bana karşı asa çekmemiş birini öldürmediğimi kimse bilmez. Hiç muggle öldürmedim.Ama bu büyük savaşta tersine dönecek orda çıkarlar var. Bilmediğin o kadar şey varki , bilsen arkamdan asla gelmezdin..'' dedi..Sonrada ''Neyse boşver ve evine dön. Söylediklerimi de unut Miss ZAy'' dedi..
Avril L. Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:55 am

''Bu bir savaş tatlım ,kasmamalısın. Ama eğer birgün karşıma çıkarsan emin ol eski dostun sana asla lanet yollamaz.. Herşeyim ama içimde bilmediğin birşey var oda duygusuz olmadığım. Şimdiye kadar bana karşı asa çekmemiş birini öldürmediğimi kimse bilmez. Hiç muggle öldürmedim.Ama bu büyük savaşta tersine dönecek orda çıkarlar var. Bilmediğin o kadar şey varki , bilsen arkamdan asla gelmezdin..''''Neyse boşver ve evine dön. Söylediklerimi de unut Miss ZAy''
Avril tekrar onun kolunu sertçe tuttu.Bu sefer gözlerinden alevler fışkırıyordu.Sinirlendiğinde nasıl tehlikeli olduğunu herkes bilirdi
-''KAÇAMAZSIN'' Diye bağırdı Emilia'ya
-''Bu gece hesap gecesi.Söyle,annemle babamı sen mi öldürttün?'' dedi.Gözleri öfkeden yaşla dolmuştu.

büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce,
gözlerim yandı kavruldu.
Bir avuç kül oluverdim,
külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için
Şeker bile yiyemez ki
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 11:59 am

Emilie'nin gözleri büyüdü ''Saçmalama herşeye rağmen bir dosta ihanet edecek kadar kötü değilim. Zaten ailen öldüğü zaamn acemi bir ölümyiyendim. Herkesi öldürecek kadar Lady'liği istesem de sana bunu yapacak kadar , arkadan vuracak biri değilim!'' dedi , sonrada ekledi ''Peki benim babamı öldüren zay'lılar baban mıydı? '' Çünkü beni tanıdıkları için yüzlerini kukuletayla örtmüşlerdi. Hesap vaktiyse hesap vakti!'' dedi..
Avril L. Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 12:05 pm

'' Çünkü beni tanıdıkları için yüzlerini kukuletayla örtmüşlerdi. Hesap vaktiyse hesap vakti!''

-''Ben-bunu-asla-babama-yaptırtmazdım'' dedi dişlerinin arasından.Hala ağlamamak için kendini zorluyordu.
-''Babam yapmadı.Yapan beş yıl önce ölen yaşlı mr.Quin'di.Hatırlarsan onu ben öldürmüştüm.'' dedi vicdan azabı dolu bir sesle.
-''Sanırım verilecek hesaplar verildi.Ben gidiyorum'' dedi ve yasak ormanın derinliklerine ilerlemeye başladı.

büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce,
gözlerim yandı kavruldu.
Bir avuç kül oluverdim,
külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için
Şeker bile yiyemez ki
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 12:08 pm

Emilie kulübeden vaz geçip geri gitmeye karar verdi. Babası şuan umrunda değildi zaten annesini öldürmüştü. Öldürüldüğündede sırıtmıştı , o anı düşününce yine sırıttı ve karanlık ormandan çıktı.. Aslında babasını öldüren adamdan nefret etmesinin nedeni ondan önce öldürmesiydi..
Avril L. Malfoy

Kadın

MesajKonu: Geri: Olanlardan Sonra..   Çarş. Mart 26, 2008 12:10 pm

Avril,bir ağacın altına sığınıverdi ve sustu:
out:Zaman yok o yüzden kısa oldu

büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce,
gözlerim yandı kavruldu.